Roleta izotermiczna – doskonała na upał i nie tylko…

dnia

Przed palącym słońcem i upałem chronimy nasze oczy, włosy, ciała i… mieszkania. W użyciu są kosmetyki z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, hektolitry wypijanej wody i wszelkiego typu zabezpieczenia przeciwsłoneczne. Oprócz tego, że dekorują okno to jednocześnie dbają o to, aby wpuścić do wnętrza tylko tyle światła, ile sami chcemy. A jak zablokować przenikanie ciepła i chronić mieszkanie przed nadmiernym nagrzaniem?

3015a

Idealnym sposobem chroniącym przed nagrzewaniem pomieszczeń, w których przebywamy, jest montaż na oknach rolet izotermicznych. Rolety te wykonane są z tkaniny o specjalnych właściwościach. Na jej zewnętrzną stronę napylona jest warstwa aluminium, która skutecznie odbija światło i ciepło blokując przenikanie energii aż do 80%. Tkanina nie wydziela przy tym żadnych substancji ani zapachów.
Zamknięcie okien i opuszczenie na dzień rolet sprawia, że w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód mimo upału na zewnątrz. I nie trzeba montować klimatyzacji!
Dodatkowo system szybkiego montażu bez składania – gdzie wszystkie elementy rolety są złożone na gotowo w całość -gwarantuje, że wieszając rolety na oknie nie spocimy się mimo upału!

Prask (0-00-26-00)

Rolety izotermiczne to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń, w których zależy nam na utrzymaniu stałej temperatury. Doskonale sprawdzają się one np. w pokojach dzieci. Warto ją zawiesić tam, gdzie jest niemowlę czy małe dziecko. Dzięki jej właściwościom izolującym w prosty sposób można utrzymać stałą temperaturę w pokoju przez całą dobę. A dodatkowo korzystając z tego, że zapewnia również pełne zaciemnienie i blokuje przenikanie światła można zapewnić maluchowi zmrok, nawet wtedy kiedy jego drzemka przypada w środku dnia.

izotermiczna

Rolety izotermiczne to jednocześnie produkt nie tylko na lato. Jego izolacyjne właściwości doskonale sprawdzają się również zimą. Wtedy opuszczone na noc rolety tworzą swoisty bufor i skutecznie blokują odpływ ciepłego ogrzanego powietrza na zewnątrz . Ciepło dłużej pozostaje w pomieszczeniu, a tym samym mniejsze są rachunki za ogrzewanie.

Rolety izotermiczne z systemem szybkiego montażu bez składania dostępne są w 6 standardowych rozmiarach ( w tym również na okno balkonowe) i pięciu kolorach. Oczywiście można zamówić je także w opcji na indywidualny wymiar.

katalog prask.00_00_08_19.Still003

To co? Niech lato trwa!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s